top of page
Mieszkanie na sprzedaż Poznań

Pośrednictwo w sprzedaży

Porozmawiaj z pośrednikiem
Twój klucz do sukcesu na rynku nieruchomości

Korzyści z korzystania z usług pośrednika w obrocie nieruchomościami

Poznań to jeden z najpiękniejszych miast w Polsce, zachwycający szeregiem malowniczych zabytków i pięknych uliczek. Siła magnesu i obfitość atrakcji turystycznych przyciągają coraz więcej ludzi, którzy planują tu zamieszkać. Jeśli jesteś jednym z nich, powinieneś wiedzieć, że przy kupnie nieruchomości w tej pięknej metropolii świetnie sprawdzą się usługi, jakie świadczy Poznańska agencja Puk Nieruchomości.

Z długoletnim doświadczeniem na rynku, Puk Nieruchomości dostarcza swoim klientom kompleksowych usług poprzedzających sprzedaż mieszkań, domów, lokali użytkowych, a nawet działek.

Puk Nieruchomości zapewnia usługi takie jak:

• Doradztwo w zakresie wyboru nieruchomości; 
• Negocjacje warunków transakcji; 
• Przeprowadzenie całego procesu sprzedaży lub wynajmu;
• Reprezentowanie klienta;

Jeżeli dopiero planujesz przyjechać do naszego pięknego miasta i poszukujesz mieszkania lub domu do wynajmu lub kupienia, polecamy skorzystanie Państwo z naszej oferty. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomogemy Państwu podczas procesu decyzyjnego. Zachęcamy do kontaktu online lub bezpośredniego: czekamy na Państwa!

Agata Business Services Element_edited.jpg

Jako firma świadcząca usługi sprzedaży i wyceny nieruchomości, oferujemy szeroki zakres usług dla osób chcących sprzedać lub wycenić swoją nieruchomość.

Nasza oferta obejmuje:

Porady dotyczące sprzedaży: Udzielamy porad dotyczących optymalizacji procesu sprzedaży, takich jak ustalenie odpowiedniej ceny. Ponadto, oferujemy usługę przygotowania nieruchomości do sprzedaży, w ramach której zajmujemy się m.in. sesją zdjęciową, home stagingiem. Możemy również zapewnić usługę profesjonalnego fotografa oraz przygotować spacer wirtualny 3D po nieruchomości.


Przygotowywanie dokumentacji: Pomagamy w przygotowaniu i pozyskaniu dokumentów niezbędnych do sprzedaży nieruchomości m.in. zaświadczeń, wypisów, odpisów itp.


Promocja nieruchomości: Zajmujemy się promocją nieruchomości poprzez publikowanie ogłoszeń w różnych serwisach internetowych, biurach nieruchomości oraz na portalach społecznościowych.


Negocjacje: Bierzemy udział w negocjacjach cenowych z potencjalnymi kupcami.


Wycena nieruchomości: Oferujemy usługi wyceny nieruchomości, które polegają na określeniu ich rynkowej wartości.
 

Nasza usługa sprzedaży i wyceny nieruchomości jest przeznaczona dla osób chcących sprzedać lub wycenić swoją nieruchomość, które nie chcą lub nie mają czasu zajmować się tym samodzielnie. Może również być pomocna dla osób poszukujących nieruchomości do kupienia lub wynajęcia, ponieważ pozwala uzyskać profesjonalną pomoc w procesie zakupu lub wynajmu. Jesteśmy doświadczonym i rzetelnym partnerem, zapewniającym skuteczne i efektywne usługi sprzedaży i
wyceny nieruchomości.

Models

Zapraszamy do skorzystania z usług Prestiżowej Puk Nieruchomości agencji z Poznania - zaufaj nam!

Jako agencja nieruchomości nie działamy w taki sam sposób jak nasi konkurenci. Nie obsługujemy wielu nieruchomości jednocześnie, nie kontaktujemy się z właścicielami nieruchomości i nie oferujemy im naszych usług. 

 

Jako jedna z wiodących firm na rynku świadczymy kompleksową obsługę w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości mieszkalnych, domów, działek oraz obiektów komercyjnych w bardzo konkurencyjnych cenach:

 

  • Profesjonalna wycena nieruchomości poprzedza proces sprzedaży/kupna.

  • Nasza firma specjalizuje się w bezpiecznej i prawidłowej sprzedaży nieruchomości

  • prowadzimy spersonalizowaną kampanię marketingową,

  • wykorzystujemy szeroką gamę narzędzi reklamowych i współpracujemy z innymi rzetelnymi biurami nieruchomości.

  • Pomagamy przy negocjacjach i zapewniamy profesjonalną prezentację dla potencjalnych klientów oraz kompletację dokumentów niezbędnych do realizacji transakcji.

Wśród ofert wyszukujemy „perełki”, które najlepiej odpowiadają potrzebom klienta.

Kameralność naszego biura pozwala nam pracować z Państwem w serdecznej atmosferze z naciskiem na efektywność, oszczędność czasu i maksymalne bezpieczeństwo.

 

Oprócz tego jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wyjątkowej obsługi każdemu z naszych klientów. Zmieniamy istniejące stereotypy i wyznaczamy nowy kierunek dla branży nieruchomości. 

Agata Business Services Element_edited.jpg
DLACZEGO
PUK NIERUCIOMOSCI

Jeżeli chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość, dobrze trafiłeś!

 

Oferujemy usługi, które łączą profesjonalizm i rzetelność. Zatrudniamy kompetentnych rzeczoznawców majątkowych i ekspertów rynku nieruchomości.

 

Jesteśmy niewielką, kameralną firmą, co daje naszym klientom możliwość indywidualnego podejścia i wyjątkowe zaangażowanie. Zaufaj specjalistom - skorzystaj z naszych usług. Pracujemy z oddaniem i pasją!

bottom of page