top of page

Malownicza działka nad Jeziorem Niepruszewskim

Więckowice, Polska

Na sprzedaż

415 000 zł

Property Description

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu działki w malowniczej okolicy Więckowic. Działka o powierzchni ok. 1 181 m2 znajduje się w bliskim sąsiedztwie urokliwego jeziora Niepruszewo, oferując przyszłym właścicielom niepowtarzalny widok oraz możliwość korzystania z licznych atrakcji rekreacyjnych.

Na sprzedaż działka położona w Więckowicach (Gmina Dopiewo) nr ewidencyjny 235/1 . Działka o powierzchni ok. 1 181 m2, wymiary ok. 25m x 36m ( w najszerszym miejscu 44 m).

Działka sprzedawana z działką nr 235/5 o powierzchni 561 m2 (na wskazanej działce zostało ustanowione ograniczone prawo rzeczowe w postaci bezpłatnego przejazdu i przechodu).


Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. 

Przeznaczenie w Studium 1M - 

  • Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca do dwóch mieszkań w jednym budynku - Max. % zabudowanej powierzchni działki 25 %.

  • Zabudowa jednorodzinna bliźniaczej - Max. % zabudowanej powierzchni działki 30 %.


Dostępny projekt decyzji o warunkach zabudowy.
Media:

  • Prąd, woda, kanalizacja (projekt) - w drodze
Dojazd:

Dojazd drogą utwardzoną gruntową.

 


Cechy oferty:

  • Urokliwa lokalizacja:

Działka położona jest w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miejskiego, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. To idealne miejsce dla osób pragnących cieszyć się bliskością przyrody i jednocześnie korzystać z udogodnień miasta.

  • Bliskość jeziora Niepruszewo:

Dla miłośników wodnych atrakcji to doskonała okazja, by osiedlić się w miejscu, gdzie zaledwie kilka kroków dzieli od dostępu do jeziora. To doskonałe miejsce na wypoczynek i relaks. Odległość do Kąpieliska OWOCOWA 1,4 km.

  • Łatwy dojazd do Poznania:

Dzięki dogodnemu położeniu, mieszkańcy będą mieli łatwy i szybki dostęp do Poznania (do centrum Poznania jedyne 21 km). Wjazd na autostradę A2 znajduje się w zasięgu zaledwie 7 km, co umożliwia sprawną komunikację z miastem.

  • Zielona okolica:

Otoczenie działki to malownicze krajobrazy, które zapewniają mieszkańcom spokój i możliwość obcowania z przyrodą na co dzień.

Większy obszar liczony w cenę: Działka sprzedawana z działką nr 235/5 o powierzchni ok. 561 m2. Nie przegap tej wyjątkowej okazji. Działka stanowi doskonałą inwestycję pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację.

Kontakt Agent

Magdalena Puk

+ 48 601 661 066

Magdalena Puk

Szczegóły Nieruchomości

Typ Nieruchomości

Sypialnie

Łazienki

Wymiary

Piętra

Działka Budowlana

1 181 m²

NA

Rok Budowy

Lokalizacja Nieruchomości

Więckowice, Polska

bottom of page