top of page
Copy of Agata Business Services 3D (6).png

Projektowanie Wnętrz

PROJEKT ARCHITEKTURY WNĘTRZ Z MOŻLIWOŚCIĄ REMONTU POD KLUCZ
WhatsApp Image 2023-01-30 at 13.34.20.jpg

Projektantka 

Tak! Chcesz, aby Twój dom był wyjątkowy i przyciągał uwagę? Zatrudnij projektanta wnętrz!

 

Z pomocą naszej profesjonalistki twoje wnętrza nabiorą nowego wymiaru i zyskają nowatorskiego wyglądu.

 

Projektant wnętrz jest ekspertem w dziedzinie estetyki, rozwiązań funkcjonalnych i ekologicznych rozwiązań. Dostarczy Ci niestandardowych projektów, które będą idealnie pasować do Twoich potrzeb i celów. Skorzystanie z usług projektanta wnętrz to inwestycja, która przyniesie Ci odpowiednie korzyści, takie jak: spójna przestrzeń, zgodna z oczekiwaniami użytkowników, bardziej ergonomiczne wnętrza oraz znacznie krótszy czas realizacji projektu.

WhatsApp Image 2023-01-30 at 13.35.41.jpg

Projektowanie 

Kompleksowy projekt przygotowany przez architekta wnętrz jest ogromnym wsparciem przy obrocie nieruchomościami, niezależnie czy jest to mieszkanie na wynajem, wymarzony dom rodzinny czy inwestycja komercyjna. W zakres projektu wchodzi konsultacja i brief projektowy, sporządzenie inwentaryzacji z wymiarowaniem przestrzeni i oznaczeniem instalacji w obiekcie przedstawionej na rzucie 2D.

 

Następnie sporządzane są moodboardy z inspiracjami i materialboardy z próbek materiałów wykończeniowych by móc wybrać odpowiedni styl w jakim mają być sporządzone fotorealistyczne wizualizacje 3D. Ostatnim krokiem projektu jest opracowanie dokładnej dokumentacji technicznej składającej się z rzutów układu funkcjonalnego, rzutów sufitów podwieszanych, rysunków instalacji elektrycznej, WOD-KAN i wentylacyjnej, rzutów posadzek, zestawień stolarki drzwiowej, przesłon okiennych, rysunków mebli na wymiar i innych.

 

Przygotowywane są listy zakupowe i gotowe zestawienia u sprawdzonych dostawców, harmonogram zamówień i plan robót wykończeniowych. Od rozpoczęcia budowy architekt dokonuje wizyt na budowie średnio raz w tygodniu w ramach nadzoru autorskiego. Remont może być realizowany przez profesjonalną ekipę wykończeniową i doświadczonego stolarza współpracujących z architektem, lub przez zewnętrznego wykonawcę.

 

 • Zaprojektowana przestrzeń - 3 960 m. kw.

 • Średni czas pracy biura nad projektem - 3 h / m kw

 • Zrealizowane przestrzenie pod klucz z nadzorem autorskim - 3 450 m kw

 • Zaprojektowanych pomieszczeń - 218 pomieszczeń

Zatrudnienie wykwalifikowanego projektanta wnętrz to dobry sposób na uzyskanie najlepszych rezultatów bez konieczności samodzielnego urządzania. Projektanci wnętrz to profesjonaliści posiadający duże doświadczenie i znajomość stylu, materiałów i technik w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. Oto kilka korzyści z zatrudnienia projektanta wnętrz:

 • Oszczędność czasu. Projektanci wnętrz dysponują wszystkimi niezbędnymi narzędziami, aby pomyślnie i szybko zakończyć proces projektowy. Oznacza to, że oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne przygotowanie planu projektu.

 • Ostatnie trendy. Projektanci wnętrz dysponują najbardziej aktualnymi informacjami o trendach, które można wykorzystać w urządzaniu wnętrz. Dostarczą Ci również informacji o nowych technologiach dostępnych na rynku i pomogą w podjęciu świadomej decyzji dotyczącej Twoich ustaleń.

 • Oszczędzać pieniądze. W końcu czeka Cię kosztowna przebudowa lub remont domu? Projektanci wnętrz mogą sprawić, że Twoje inwestycje będą bardziej wydajne i opłacalne. Z ich pomocą bardzo łatwo ustalić budżet i wydatki związane z zakupem materiałów, aby uchronić się przed zbędnymi wydatkami.

 • Kreatywność i wyjątkowość. Projektanci wnętrz są biegli w kreatywnym tworzeniu przestrzeni i aranżacji zgodnie z Twoimi potrzebami i gustami. Ponadto Twoje środowisko bardziej odpowiada Twoim upodobaniom, gdy jest tworzone przez profesjonalistę.

Jeśli potrzebujesz unikalnych lub niestandardowych koncepcji dla swojego środowiska, projektanci służą radą i odpowiednim projektem. Doradzą również w zakresie kolorów, materiałów i ogólnego szczegółowego wyglądu Twoich wnętrz.

Podsumowując, zatrudnienie profesjonalnego projektanta wnętrz to świetny sposób na ulepszenie składania planu dekoracji poprzez zwiększenie elastyczności budżetu

Agata Business Services Element_edited.jpg
DLACZEGO
PUK NIERUCIOMOSCI
 • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

 • Nasze ceny są uczciwe i rozsądne

 • Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasi klienci są zawsze zadowoleni

 • Posiadamy kwalifikacje do wykonywania wycen do celów kredytowych i znamy wymagania

 • Jesteśmy znani z rzetelności

 • Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów

 • Pomagamy w formalnościach

bottom of page