top of page
Projetowanie wnętrz Poznań

Projektowanie Wnętrz

PROJEKT ARCHITEKTURY WNĘTRZ Z MOŻLIWOŚCIĄ REMONTU POD KLUCZ
Zawieja Studio

Projektantka 

Tak! Chcesz, aby Twój dom był wyjątkowy i przyciągał uwagę? Zatrudnij projektanta wnętrz!

 

Z pomocą naszej profesjonalistki twoje wnętrza nabiorą nowego wymiaru i zyskają nowatorskiego wyglądu.

 

Projektant wnętrz jest ekspertem w dziedzinie estetyki, rozwiązań funkcjonalnych i ekologicznych rozwiązań. Dostarczy Ci niestandardowych projektów, które będą idealnie pasować do Twoich potrzeb i celów. Skorzystanie z usług projektanta wnętrz to inwestycja, która przyniesie Ci odpowiednie korzyści, takie jak: spójna przestrzeń, zgodna z oczekiwaniami użytkowników, bardziej ergonomiczne wnętrza oraz znacznie krótszy czas realizacji projektu.

Projektowanie 

Kompleksowy projekt przygotowany przez architekta wnętrz jest ogromnym wsparciem przy obrocie nieruchomościami, niezależnie czy jest to mieszkanie na wynajem, wymarzony dom rodzinny czy inwestycja komercyjna. W zakres projektu wchodzi konsultacja i brief projektowy, sporządzenie inwentaryzacji z wymiarowaniem przestrzeni i oznaczeniem instalacji w obiekcie przedstawionej na rzucie 2D.

 

Następnie sporządzane są moodboardy z inspiracjami i materialboardy z próbek materiałów wykończeniowych by móc wybrać odpowiedni styl w jakim mają być sporządzone fotorealistyczne wizualizacje 3D. Ostatnim krokiem projektu jest opracowanie dokładnej dokumentacji technicznej składającej się z rzutów układu funkcjonalnego, rzutów sufitów podwieszanych, rysunków instalacji elektrycznej, WOD-KAN i wentylacyjnej, rzutów posadzek, zestawień stolarki drzwiowej, przesłon okiennych, rysunków mebli na wymiar i innych.

 

Przygotowywane są listy zakupowe i gotowe zestawienia u sprawdzonych dostawców, harmonogram zamówień i plan robót wykończeniowych. Od rozpoczęcia budowy architekt dokonuje wizyt na budowie średnio raz w tygodniu w ramach nadzoru autorskiego. Remont może być realizowany przez profesjonalną ekipę wykończeniową i doświadczonego stolarza współpracujących z architektem, lub przez zewnętrznego wykonawcę.

 

 • Zaprojektowana przestrzeń - 3 960 m. kw.

 • Średni czas pracy biura nad projektem - 3 h / m kw

 • Zrealizowane przestrzenie pod klucz z nadzorem autorskim - 3 450 m kw

 • Zaprojektowanych pomieszczeń - 218 pomieszczeń

Zatrudnienie wykwalifikowanego projektanta wnętrz to dobry sposób na uzyskanie najlepszych rezultatów bez konieczności samodzielnego urządzania. Projektanci wnętrz to profesjonaliści posiadający duże doświadczenie i znajomość stylu, materiałów i technik w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. Oto kilka korzyści z zatrudnienia projektanta wnętrz:

 • Oszczędność czasu. Projektanci wnętrz dysponują wszystkimi niezbędnymi narzędziami, aby pomyślnie i szybko zakończyć proces projektowy. Oznacza to, że oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne przygotowanie planu projektu.

 • Ostatnie trendy. Projektanci wnętrz dysponują najbardziej aktualnymi informacjami o trendach, które można wykorzystać w urządzaniu wnętrz. Dostarczą Ci również informacji o nowych technologiach dostępnych na rynku i pomogą w podjęciu świadomej decyzji dotyczącej Twoich ustaleń.

 • Oszczędzać pieniądze. W końcu czeka Cię kosztowna przebudowa lub remont domu? Projektanci wnętrz mogą sprawić, że Twoje inwestycje będą bardziej wydajne i opłacalne. Z ich pomocą bardzo łatwo ustalić budżet i wydatki związane z zakupem materiałów, aby uchronić się przed zbędnymi wydatkami.

 • Kreatywność i wyjątkowość. Projektanci wnętrz są biegli w kreatywnym tworzeniu przestrzeni i aranżacji zgodnie z Twoimi potrzebami i gustami. Ponadto Twoje środowisko bardziej odpowiada Twoim upodobaniom, gdy jest tworzone przez profesjonalistę.

Jeśli potrzebujesz unikalnych lub niestandardowych koncepcji dla swojego środowiska, projektanci służą radą i odpowiednim projektem. Doradzą również w zakresie kolorów, materiałów i ogólnego szczegółowego wyglądu Twoich wnętrz.

Podsumowując, zatrudnienie profesjonalnego projektanta wnętrz to świetny sposób na ulepszenie składania planu dekoracji poprzez zwiększenie elastyczności budżetu

DLACZEGO
PUK NIERUCIOMOSCI

 • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

 • Nasze ceny są uczciwe i rozsądne

 • Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasi klienci są zawsze zadowoleni

 • Posiadamy kwalifikacje do wykonywania wycen do celów kredytowych i znamy wymagania

 • Jesteśmy znani z rzetelności

 • Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów

 • Pomagamy w formalnościach

bottom of page